Топ Вести

Фото-галерија

Фотогалерија од средбата Металург – Мешков Брест

09.03.2018

Фотографии на Маја Јаневска-Илиева од “Нова...

читај повеќе >

Фотогалерија од средбата Металург – Војводина

04.02.2018

Фотографии на Маја Јаневска-Илиева од “Нова...

читај повеќе >

Фотогалерија: Екипите на Металург отпатуваа на турнир во Белград

27.12.2017

Четири екипи на Металург ќе бидат дел од 14-от меѓународен новогодишен ракометен турнир „Трофеј на Белград 2017“, кој од 27 до 29 декември ќе се игра во Белград во осум спортски...

читај повеќе >