Фотогалерија од амбиентот од вчерашната средба со екипата на Спортинг

01.10.2017 19:55
GIL_8873_resize

Фотографии на Игор Бансколиев од “Нова Македонија“.

Прочитано 2.962 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 + 2 =