Топ Вести

Фотогалерија од средбата Металург – Горење Велење

19.10.2017 16:12
GIL_9827_resize

Фотографии на Игор Бансколиев, “Нова Македонија“.

Прочитано 435 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 + = 10