Топ Вести

ФОТОГАЛЕРИЈА ОД СРЕДБАТА МЕТАЛУРГ – ВЕСПРЕМ

15.12.2014 04:06
GIL_7829_resize

za tekst

Фото: Игор Бансколиев, “Н.Македонија“.

Прочитано 1.017 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 3 = 6