Топ Вести

Идеален тим на 14. коло на Лигата на шампионите

05.03.2018 10:34
Capture1_resize_resize-610x315

По комплетирањето на 14. коло на групната фаза на Лигата на шампионите, за групите “А“ и “Б“, маркетинг-тимот на лигата го објави и идеалниот тим на лигата.

.

Capture

Видеото можете да го видете на следниот линк.

Прочитано 146 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


1 + 6 =