Металург закажува прес-конференција

26.09.2017 14:04
two-microphones-press-conference_header_resize

Почитувани,

РК Металург закажува прес-конференција в четврток (28.09.2017) во 12 часот часот во конгресната сала на ВИП Арената СЦ Борис Трајковски, пред натпреварот што ќе го одиграме в сабота (30.09.2017) против екипата на Спортинг од Лисабон. Ова е натпревар во рамките на третото коло на Лигата на шампионите, а закажан е со почеток во 17.30 часот.

Прочитано 354 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 + = 10