Топ Вести

Од утре во продажба влезниците за средбата со Нексе

05.09.2017 14:30
21441573_10211955654299524_274630891_o

Средбата од 3. коло на СЕХА лигата, против екипата на Нексе, на програмата е в недела (10 септември), со почеток во 17.45 часот.

Оваа средба се игра во ВИП арената “Борис Трајковски“, а веќе од утре (12 часот) во продажба ќе се пуштат влезниците за овој натпревар.

Влезниците за оваа средба се по цена од 150 денари за М-блоковите и по 100 денари за сите други блокови. Влезниците се продаваат онлајн, на следние линкови: www.karti.com.mk и  http://www.mktickets.mk/

На денот на натпреварот (недела) влезници ќе можат да се купат и во билетарата на ВИП арената “Борис Трајковски“.

Ве покануваме да дојдете и да ни ја дадете вашата поддршка.

Прочитано 2 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


2 + 3 =