Повторно променет терминот за средбата Вардар – Металург

09.05.2017 20:13
MJI_3304_resize

Во последен момент повторно е променет терминот за средбата Вардар – Металург.

По барање на телевизија Телма, која директно ќе ја пренесува оваа средба, Вардар и Металург натпреварот ќе го почнат во 20.30 часот, наместо во 19 часот.

Средбата се игра в четврток, 11 мај, во СЦ “Јане Сандански“.

Прочитано 7.092 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 + 2 =