Топ Вести

РАКОМЕТНА ШКОЛА “ДИМО ХАЏИДИМОВ“

16.09.2013 19:44
logo_resize

za tekst

Ракометна школа “Димо Хаџидимов“ е лоцирана во населба Влае.

Тренинзите се одвиваат во салата на О.У. “Христо Батанџиев“.

Термини: вторник и четврток, од 20.30 до 21.30 часот.

Тренер: Милева Велкова.

тел. 077/932747,   075/231155

Прочитано 604 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 − 3 =