РЕЗУЛТАТИ ОД НАТПРЕВАРИТЕ ОД 7. КОЛО ВО ЛИГАТА НА МЕТАЛУРГ

31.05.2016 14:40
_DSC0183_resize

Одиграно е последното, седмо, коло во Лигата на Металург за Скопје и постигнати се следните резултати:

Capture

Прочитано 141 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


1 + = 2