Топ Вести

Топ-10 листа на стрелци во Лигата на шампионите

04.12.2017 12:31
0204122016

Ви ја претставуваме листата на десетте најдобри стрелци во Лигата на шампионите, по десет минати кола.

Нашиот Халил Јагањац своето учество го заврши на делба на десетата позиција, што е огромен успех, ако се знае дека ова е негова дебитанска сезона во Лигата на шампионите.

.

Топ 10:

Capture

Прочитано 0 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 − 2 =