Топ Вести

(Видео) Филип Кузмановски – играч на натпреварот

07.03.2018 22:55
MJI_0978_resize

Капетенот на Металург Филип Кузмановски на денешната средба со екипата на Мешков Брест постигна 10 голови, па од СЕХА-лигата оправдано беше прогласен за играч на натпреварот.

Еве ги сите негови голови:

.

Прочитано 599 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 4 = 11