Топ Вести

(Видео) Голот на Вања Илиќ меѓу најубавите голови на 4. коло на СЕХА-лигата

22.09.2017 14:29
19679111_1032860226816717_6890939028993638255_o

СЕХА-лигата ги објави петте најубави голови од четвртото коло на ова регионално натпреварување, а меѓу нив е и еден од головите на Вања Илиќ.

 

Петте најубави гола:

1. Веселин Јелиќ  (Динамо Панчево)

2. Тим Контрец  (ППД Загреб)

3. Тоше Ончев  (Вардар)

4. Вања Илиќ  (Металург)

5. Албин Етер  (Нексе)

Прочитано 288 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 4 = 13