Топ Вести

(Видео) Идеален тим на СЕХА-лигата за месец февруари

05.03.2018 23:38
seha

По завршувањето на февруарските натпревари во СЕХА-лигата, објавен е идеалниот тим на лигата за изминатиот месец. Во тој тим нема ракометари на Металург.

.

Capture
.

Прочитано 145 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


2 + 8 =