Топ Вести

(Видео) Мартин Томовски и неговите два одбранети седмерци

10.10.2017 15:29
14468401_10202288159041994_3738735608827762519_o_resize

На средбата од 4. коло на Лигата на шампионите, против екипата на Мотор Запорожје, во многу значаен момент нашиот Мартин Томовски одбрани два седмерци за само 30 секунди.

Ова вреди да се погледне и повеќе пати.

Фото: Gol.mk

 

Прочитано 733 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 − 2 =