ВИДЕО: НА МЕЧОТ ПРОТИВ ИРАН, САНТОШ ИЗВЕДЕ СЕДМЕРЕЦ, СО КОЈ ГО НАСМЕА ЦЕЛ СВЕТ

22.01.2015 12:19

za tekst

Австрискиот репрезентативец Раул Сантош се посрамоти при изведување на седмерец на средбата против селекцијата на Иран. Тој се посрамоти, но го насмеа цел свет.

Прочитано 15.728 пати

(2) Коментари

  1. TAKO JE ISTO I RUTENKA ŠUTIRAO NA TV TURNIRU DOBOJ 2012

  2. Каде е видеото ако може некој да ми дае линк??

Напишете коментар


9 − = 2