(Видео) Најдобрите голмански одбрани во Лигата на шампионите во 2017 година

15.12.2017 19:47
Omeyer-825x510

Маркетинг тимот на ЕХФ објави видео со најдобрите одбрани на голманите во Лигата на шампионите во 2017 година. За жал, меѓу 30-те одбрани нема остварувања на голманите на Металург.

.

Прочитано 246 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 + = 18