(Видео) Најубавите 30 гола во Лигата на шампионите во 2017 година

12.12.2017 11:56
24172785_10155312800108666_296134939784996935_o

Маркетинг службата на ЕХФ објави видео со 30-те најубави голови постигнати во Лигата на шампионите во 2017 година.

Уживајте…

.

Прочитано 302 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 − 5 =