(Видео) Промотивно видео пред настапот на Македонија на ЕП во Хрватска

14.12.2017 16:10
32151407061_178d7debbc_k_resize

На помалку од еден месец пред првиот натпревар на Македонија на ЕП во Хрватска, погледнете го моќното промотивно видео, како најава за спектаклот во Хрватска.

.

Прочитано 969 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − 8 =