АЦЕ ЈОНОВСКИ ДЕНЕС ПОЛНИ 32 ГОДИНИ

29.12.2012 22:24
DSC_7218_resize

Левиот бек на Металург и на македонската репрезентација, Аце Јоновски, денеска полни 32 години. Од срце му го честитаме личниот празник и му посакуваме челично здравје, среќа и радост во животот, и многу успеси во спортот.

                                                     РК Металург

Фото:

Прочитано 174 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 5 = 6