АЦЕ ЈОНОВСКИ ПОЛНИ 33 ГОДИНИ. ФОТО

29.12.2013 18:38
1525213_57147266268065_2140945591_n

rk-metlurg-logo_final_resize

Специјалистот за одбрана на Металург и на македонската репрезентација, левиот бек Аце Јоновски, денеска полни 33 години.

На Јоновски му посакуваме среќа во животот, добро здравје и многу спортски успеси.

                                                            Металург

Јоновски, кој е на подготовки во Пореч, честитки доби и од своите колеги од репрезентацијата, а честитките се поткрепени со торта и со добро расположение, што е очигледно од добиените фотографии.

Фото:

Прочитано 2.143 пати

(1) Коментар

  1. Cestitki Ace !

Напишете коментар


− 1 = 1