АЦЕ ЈОНОВСКИ ВЕЧЕРВА ПОВТОРНО СТАНА ТАТКО

16.10.2013 20:32
DSC_0032_resize_resize

za tekst

Аце Јоновски вечерва повторно стана татко.

Анита и Аце Јоновски вечерва добија прекрасна ќерка, Ивана. Среќната вест го затекна Јоновски на тренинг. Анита Јоновска се породи во Првата приватна болница “РеМедика“.

Малата Ивана нека е жива и здрава и голема да расте.

Честитки до семејството Јоновски.

Прочитано 1.755 пати

(4) Коментари

  1. Neka e ziva i zdrava

  2. CESTITKI ACE!!1

  3. Acka so sreka neka e golema da rasne i vo srekno semejstvo….ako bide uporna ko tato sigurno ke uspee vo zivot.

  4. Све најубаво, нека се множат.

Напишете коментар


5 − 1 =