Ајде да гласаме за нашиот Халил Јагањац

08.10.2018 20:57
AND_0845_resize_resize

Првпат во досегашните четири кола во Лигата на шампионите ракометар на Металург да се најде во идеалниот тим на колото.

Халил Јагањац тоа го заслужи со канонадата од десет голови во мрежата на Силкеборг.

Сега тече гласањето за избор на најдобар играч на четвртото коло.

Ајде да гласаме за нашиот Халил Јагањац!

Своите гласови можете да ги дадете на следниот линк.

Прочитано 305 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 − 5 =