АЛЕКСАНДАР ПЕТРОВСКИ НАПОЛНИ 37 ГОДИНИ.

26.08.2011 14:22
Aleksandar Petrovski. coach_resize

Александар Петровски – Сајкл, главниот помошник на Лино Червар денес наполни 37 години. Од името на клубот му посакуваме долг и среќен живот и плодна спортска кариера.

 

                                                                                             МЕТАЛУРГ

 

Фото:

Прочитано 526 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 − = 1