Амбиентот пред и за време натпреварот со Киелце (фото: Андоновски, Бансколиев)

18.11.2012 23:01
metalurg kielce D Andonovski (33) copy
Прочитано 1.852 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 + = 10