БИТКА ЗА СЕКОЈА КАРТА

12.11.2012 17:19
GIL_1329_resize_resize

Стартуваше продажбата на влезниците за натпреварот Металург – Киелце.

Интересот е енормен, поголем од било кога. Продажбата е ограничена на четири карти по купувач, а количините буквално се топат.

 

Фотогалерија:

Прочитано 1.956 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 6 = 1