Топ Вести

РК Металург-прв тим

Металург тргна за Охрид

13.05.2016

Денеска и утре, Охрид е домаќин на завршниот турнир во Купот на Македонија во машка конкуренција. Металург, со почеток во 17.30 часот, ја игра својата полуфинална средба со...

читај повеќе >