Галерија времеплов

ФОТОГАЛЕРИЈА: МЕТАЛУРГ – КИЛ ОД 2008 ГОДИНА

26.11.2013

Уште една досега необјавена фотогалерија, овојпат од средбата Металург – Кил, која е играна на 13.11.2008 година. Металург одигра одличен натпревар и жестоко и се спротистави на...

читај повеќе >

ФОТОГАЛЕРИЈА: МЕТАЛУРГ – БАРСЕЛОНА ОД 2008 ГОДИНА

13.11.2013

Ова е досега необјавена фотогалерија од средбата Металург - Барселона, која е играна на 08.11.2008 година. Металург - Барселона  22:29 (14:17) Металург: Станојевиќ 8, Шмигиќ 6,...

читај повеќе >