Галерија

Фотогалерија од средбата Металург – ППД Загреб

04.10.2017

Фотографии на Дарко Андоновски од “Нова...

читај повеќе >

Фотогалерија од средбата Металург – Спортинг Лисабон

01.10.2017

Фотографии на Игор Бансколиев од “Нова...

читај повеќе >

(Видео) Цепелинот на Илиќ и Велковски ја дигна публиката на нозе

30.09.2017

Најубавиот момент на средбата без двоумење е цепелинот меѓу Вања Илиќ и Мартин Велковски. Акцијата ја започна Илиќ, кој истрча контра, атрактивно се ослободи од својот чувар...

читај повеќе >

Фотогалерија од средбата Металург – Бешикташ

26.09.2017

Фотографии на Маја Јаневска-Илиева од “Нова...

читај повеќе >

(Видео) Вања Илиќ го имаше најатрактивниот потег на средбата со Бешикташ

24.09.2017

Металург го загуби натпреварот со Бешикташ, во рамките на второто коло на Лигата на шампионите, но најатрактивниот потег на средбата го имаше Вања Илиќ, кој постигна ефектен...

читај повеќе >

Фотогалерија од средбата Металург – Нексе

12.09.2017

Фотографии на Игор Бансколиев од “Нова...

читај повеќе >