Видео-галерија

КОМПЛЕТНА СНИМКА ОД НАТПРЕВАРОТ МЕТАЛУРГ – КИЛ

23.04.2014

Комплетната снимка од средбата меѓу екипите на Металург и на Кил можете да ја погледнете на следниот...

читај повеќе >

ВИДЕО: АКЦИЈАТА СТАНИЌ – МАНАСКОВ РЕЗУЛТИРАШЕ СО ЕДЕН ОД НАЈУБАВИТЕ ГОЛОВИ ВО ЛШ

31.03.2014

Акцијата ја започна Станиќ, кој феноменално го пронајде Манасков, а тој постигна гол каков што ретко се гледа. Акцијата можете да ја видете од друг агол на следниот...

читај повеќе >

ЛИНО ЧЕРВАР: ПОКАЖАВМЕ ДЕКА ИМАМЕ НАЈДОБРА ПУБЛИКА

24.03.2014

По натпреварот Металург - Колдинг се одржа редовната прес-конференција. Арон Кристијансон: "Честитки на Металург за одличната игра, но и за гледачите кои направија...

читај повеќе >