Видео-галерија

ВИДЕО. МЕТАЛУРГ ТВ. ЧЕРВАР: ПРОТИВ ЗАГРЕБ, КОЈ РЕТКО ГУБИ ДВЕ СРЕДБИ ЗА СЕДУМ ДЕНА, ЌЕ ИГРАМЕ СО НАЈСИЛНИОТ СОСТАВ

13.12.2013

Металург денеска одржа прес-конференција по повод утрешниот натпревар против екипата на Загреб. На присутните новинари им се обратија шефот на нашиот стручен штаб, Лино...

читај повеќе >

МЕТАЛУРГ ТВ: КОМПЛЕТНА СНИМКА ОД НАТПРЕВАРОТ ЗАГРЕБ – МЕТАЛУРГ

12.12.2013

По барање на многубројните фанови обезбедивме комплетна снимка од натпреварот Загреб -...

читај повеќе >