Видео-галерија

ЧЕРВАР: “ПОБЕДИ ПРАВДАТА. МЕТАЛУРГ Е ВИСТИНСКИОТ ШАМПИОН“

02.09.2013

По натпреварот со Пик Сегед, изјава за македонските медиуми даде тренерот на Металург, Лино Червар: - Победи правдата, а неправдата е исправена. Ракометниот клуб Металург е...

читај повеќе >