Видео-галерија

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦИЈА ПО НАТПРЕВАРОТ МЕТАЛУРГ – БРЕСТ МЕШКОВ

16.03.2015

По средбата Металург - Брест Мешков се одржа редовната прес-конференција: Жељко Бабиќ: “Ние веќе го имавме осигурано третото место во СЕХА-лигата, така што овој натпревар не...

читај повеќе >

ЛИНО ЧЕРВАР: НАТПРЕВАРОТ ГО РЕШИЈА НАШИТЕ ТЕХНИЧКИ ГРЕШКИ

04.03.2015

По средбата Нексе - Металург се одржа редовната прес-конференција. Зденко Корди: “Ја респектиравме екипата на Металург, која има свој систем и чиј тренер точно знае како...

читај повеќе >