Видео-галерија

1. КОЛО ЛШ: КОМПЛЕТНА СНИМКА ОД СРЕДБАТА МЕТАЛУРГ – ПСЖ

03.10.2014

Снимката можете да ја видите на следниот...

читај повеќе >

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦИЈА – ЧЕРВАР: ВЕСПРЕМ ДЕНЕСКА БЕШЕ ПОДОБРИОТ ТИМ

20.09.2014

По натпреварот Веспрем - Металург се одржа редовната прес-конференција. Лино Червар: “Пред се и честитам на екипата на Веспрем на добриот резултат, кој кажува се. Тие беа...

читај повеќе >

ЕХФ ВИДЕО: МИНАТАТА ЕВРОСЕЗОНА НА МЕТАЛУРГ ВО 60 СЕКУНДИ

15.09.2014

Ново видео на ЕХФ телевизијата, во кое најдоброто од минатата евросезона на Металург е прикажано во само 60 секунди. Видеото можете да го видете на следниот...

читај повеќе >