Лига на Шампиони

Табели

Распоред на Натпревари

Датум Коло Натпревар Резултат
16.11.2019 20:00 0 РК Горење Велење – РК Металург 24:19 (10:11)

Стрелци

Играч Тим Натпревари Голови