ЧЕРВАР: “НАТПРЕВАРОТ ПРОТИВ НЕКСЕ Е ДОБРА ПОДГОТОВКА ЗА МЕЧОТ ПРОТИВ БАРСЕЛОНА. ВИДЕО

04.10.2013 14:16

za tekst

Во конгресната сала на СЦ “Борис Трајковски“ денеска се одржа прес-конференција по повод претстојниот натпревар од календарот на Гаспром регионалната лига, против екипата на Нексе.

Фотогалерија:

Прочитано 1.217 пати

(2) Коментари

  1. METALURG IS CHAMPION!!!

  2. ke ima li prenos od natprevarot rk metalurg-nekse i od natprevarot zrk metalurg – odense?

Напиши одговор на Bojan Bojcovski Откажи одговор


− 4 = 4