ЧЕРВАР: “СЕКОЈ НАТПРЕВАР Е НОВО ДОКАЖУВАЊЕ“ ВИДЕО

08.10.2013 14:36

za tekst

Фото: Маја Јаневска-Илиева (“Н.Македонија“)

 

Прочитано 994 пати

(1) Коментар

  1. Zna li se ko sigurno ne igra sutra protiv Partizana ?

Напишете коментар


4 − 2 =