ДАРКО СТАНИЌ ДЕНЕСКА СЛАВИ РОДЕНДЕН

08.10.2014 17:40
stanke

za tekst

Голманот на Металург и на српската репрезентација, Дарко Станиќ, денеска го слави својот 36-ти роденден. На Дарко му посакуваме среќа, љубов, добро здравје и успеси во спортот.

                                                                 Металург

Прочитано 1.432 пати

(2) Коментари

  1. Sreken Ti rodenden Ti posakuvame dobro zdravje mnogu sreka radost mir i uspeh vo rabotata i vo zivotot

  2. Neka ti e sreken rodendenot i se najubavo

Напишете коментар


1 + = 5