ДАРКО СТАНИЌ НАПОЛНИ 35 ГОДИНИ

08.10.2013 16:29
1381800_10151774013333101_321699543_n

za tekst

Голманот на Металург и на српската репрезентација, Дарко Станиќ, денеска полни 35 години.

Честитки до Дарко. Му посакуваме долг и среќен живот, одлично здравје и многу спотрски успеси.

                                                        Металург

Прочитано 736 пати

(3) Коментари

  1. Sreken Rodenden legendoo :)

  2. sreken rodenden Darko

  3. Velemajstoru ti posakuvam sreken rodenden i neznam sto drugo bidejki si covek so 10 race i 10 noze dosta e za da gi stavas na maki protivnicite.

Напишете коментар


4 − 2 =