Децата од Академијата Металург ги добија своите награди и новогодишните пакетчиња

28.12.2019 22:31
DAR_2446_resize

По завршувањето на натпреварувачкиот дел, Академијата Металург ги прогласи екипните победници и најдобрите поединци на турнирот одржан во Автокоманда.

Наградите ги доделуваше нашиот Дедо Мраз, а сите учесници на турнирот добија и новогодишни пакетчиња од нашиот спонзор “Витаминка“ од Прилеп.

Фото:

Прочитано 289 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 7 = 1