ДЕЈАН МАНАСКОВ ДЕНЕСКА ПОЛНИ 21 ГОДИНА

26.08.2013 20:47
1291776_10151688684798101_949034677_n

za tekst

Левото крило на Металург и на македонската репрезентација, Дејан Манасков, денеска полни 21 година. На Дејан му посакуваме добро здравје, успешно враќање на ракометните терени и многу среќа во животот.

                                                     РК Металург

Прочитано 661 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 2 = 9