ДЕЈАН МАНАСКОВ НАПОЛНИ 19 ГОДИНИ

26.08.2011 18:27
DSC_0026_resize_resize

Левото крило на Металург, Дејан Манасков, денес полни 19 години. Му посакуваме радост, среќа и спортски успеси.

 

                                                                                       МЕТАЛУРГ

 

Фото:

Прочитано 391 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 9 = 16