ДЕЈАН МАНАСКОВ НАПОЛНИ 20 ГОДИНИ

27.08.2012 10:21
DSC_4509_resize_resize

Левото крило на Металург, Дејан Манасков, наполни 20 години.

На Дејан му го честитаме роденденот и му посакуваме многу среќа, спортски успеси и добро здравје.

 

                                                                              РК Металург

 

Фото:

Прочитано 269 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 1 = 7