ДЕН ПРЕД ПОЧЕТОК НА ФАЈНАЛ ФОРОТ

13.04.2012 22:54
DSC_0347_resiz

Металург пристигна во Загреб околу 18.30 и се смести во хотел “Интернациона“, заедно со екипите на Вардар ПРО и Татран. Веќе во 19.30 се одржа и веќерниот тренинг во салата “Арена Загреб“. Утре овде ќе започнат борбите од завршниот турнир на СЕХА лига а ние играме во првото полуфинале (15.30 часот) против екипата на Татран од Прешов.

Металург е во полн состав и не очекуваат интересни натпревари.

Фотогалерија:

Прочитано 1 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 + = 13