ДЕНЕС Е РОДЕНДЕН НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА МЕТАЛУРГ РИСТО ЧОКРЕВ

30.12.2012 23:04
DSC_0232_resize_resize

Претседателот на Металург, Ристо Чокрев, денеска слави роденден. Металург од се срце му го честита личниот празник и му посакува добро здравје, многу среќа во животот, и уште долго да го води клубот во нови успеси.

                                                                                                 Металург

Прочитано 389 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 + = 11