Денешна програма на ЕП 2020

16.01.2020 11:27
csm_SAN20_logo_995x500_bfeed1806c

На ЕП во Австрија, Норвешка и во Шведска денеска стаартуваат натпреварите од главната рунда. Денес ќе се играат три натпревари од групата I.

.

Распоред:

16.00 часот:  Шпанија – Чешка

18.15 часот:  Хрватска – Австрија

20.30 часот:  Белорусија – Германија

Прочитано 219 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 + 4 =