ДЕНЕСКА ПОЧНУВА ПРОДАЖБАТА НА ВЛЕЗНИЦИ ЗА МЕЧОТ МЕТАЛУРГ – БОРАЦ БЛ

02.02.2014 05:41
metalurg_borac_preview_resize1

rk-metlurg-logo_final_resize31

Денеска почнува продажбата на влезниците за натпреварот Металург – Борац БЛ, во рамките на Гаспром регионалната (СЕХА) лига. Влезниците ќе се продаваат во сите продажни места на “КупиКартиЗаСе“, во Скопје и низ Македонија, како и онлине. Влезниците се по единствена цена од 100 денари. Kако и досега, за имателите на сезонски влезници влезот е слободен.

Напомена: Во Скопје Сити Мол престана да работи продажното место во Динерс клубот. Сега во Скопје Сити Мол влезниците можат да се набават во книжарницата “Мамут“, на втори кат. Исто така в недела работат и продажните места во книжарница “Мамут“ на ул. Македонија и во Веро Центар (7Д кино).

Натпреварот Металург – Борац БЛ се игра во СЦ “Борис Трајковски“, на 4 февруари, со почеток во 17.45 часот.

Mamut_resize
Прочитано 1.159 пати

(8) Коментари

  1. dali vazat sezonskite karti za natprevarot so borac

  2. Vazat sezonskite karti od liga na sampioni?
    Fala

  3. Prenos ke ima nekade?

  4. koga pocnzauva prodazbata na karti za so barsa i cenata

    • Наскоро ќе бидете информирани.

Напишете коментар


9 + = 17