ДИРЕКТОРОТ НА МЕТАЛУРГ, ЛЕВЧЕ КИТЕВСКИ, ГО ПРОСЛАВИ СВОЈОТ 42 РОДЕНДЕН

11.06.2011 22:54
DSC07960_resize_resize

Левче Китевски, директорот на Металург, денес слави роденден. Иако изгледа помлад, Китевски наполни 42 години. Во друштво на ракометарите, комплетната управа и пријателите, Китевски роденденот го славеше во “Ретро“. Во пријатна и весела атмосфера, сите му посакаа здравје, среќа и успеси на спортски план.

Фото:

Прочитано 359 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 − = 0