ЕХФ ВИДЕО: МИНАТАТА ЕВРОСЕЗОНА НА МЕТАЛУРГ ВО 60 СЕКУНДИ

15.09.2014 10:16
10698311_10204641815266855_1543114162_o_resize

za tekst

Ново видео на ЕХФ телевизијата, во кое најдоброто од минатата евросезона на Металург е прикажано во само 60 секунди.

Видеото можете да го видете на следниот линк.

Прочитано 1.763 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 + 9 =