Фото: Металург навива за Македонија

12.01.2020 18:10
met-3-960x720_resize

Ракометарите на Металург се на подготовки во Франција.

Денешниот слободен ден го искористија за следење на натпреварот меѓу Македонија и Чешка.

Фото:

met-1_resize

met-2-768x576_resize

met-3-768x576_resize

Прочитано 345 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 5 = 12